google-site-verification=hyhSki6iXcD7SFWLkd7WEinhNMwzz4CfHEmaxnJWZms

8 września rozpocznie się szósty sezon Indywidualnej Ligi Badmintona Powiatu Sochaczewskiego. Już dziś zachęcamy wszystkich jeszcze niezdecydowanych do wzięcia udziału w rozgrywkach. Gra nie jest skomplikowana, a wrażenia tylko pozytywne. Liga odbywa się pod patronatem starosty sochaczewskiego, a jednym ze współorganizatorów jest Starostwo Powiatowe w Sochaczewie. Mecze rozgrywane są na sali sportowej ZS RCKU.

– Wszystkich chętnych, którzy chcą się zmierzyć z lotką zapraszamy do zgłoszenia się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://www.badzio.pl/. Na tej stronie dostępny jest również regulamin – informuje Sebastian Wiśniewski, prezes „Przez Sport w Przyszłość”, które organizuje ligę.

– Nasze stowarzyszenie od samego początku postawiło sobie za cel promocję aktywnego, zdrowego trybu życia i propagowanie idei aktywnego spędzania wolnego czasu oraz samej gry w badmintona połączonej ze zdrową rywalizacją sportową. I jak na razie te cele, dzięki mieszkańcom naszego powiatu się udaje się realizować. Każdy kolejny turniej to nowe twarze, w tym również spoza Sochaczewa, ale również mamy stałych graczy, którzy zaczynali pierwszą ligę jako amatorzy a dziś są w czołówce – mówi S.Wiśniewski.

Amatorzy i nie tylko kometki mogą sprawdzić swoje umiejętności i stanąć do rywalizacji, biorąc udział w tworzącej się właśnie lidze sochaczewskiej. System rozgrywek przewiduje ligę kobiet i ligę mężczyzn, gra jest singlowa. Mecze rozgrywane będą w soboty (w godzinach popołudniowych) w sali sportowej Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego.

– Każdy, kto chce spędzić wolny czas inaczej niż przed telewizorem czy komputerem, ma do wyboru wiele stowarzyszeń i klubów sportowych działających na terenie naszego powiatu. – My, już kolejny rok zapraszamy do gry w badmintona. Nie tylko w ramach ligi badmintona, ale również w turniejach, których rozgrywamy kilka w roku. W ostatnim sezonie ligi, której podsumowanie mieliśmy w maju, wzięło udział 50 zawodników i zawodniczek – mówi S. Wiśniewski.

A zgłaszać swój udział w lidze można do końca sierpnia. Więcej informacji w regulaminie na stroni http://www.badzio.pl http://www.facebook.com/lotka.

Organizatorem zawodów są: Stowarzyszenie „Przez Sport w Przyszłość”, Badminton Sochaczew, Starostwo Powiatowe w Sochaczewie i ZS RCKU w Sochaczewie.

Do zobaczenie już 8 września na sali gimnastycznej ZS RCKU w Sochaczewie o godz. 17.00.

S.W

google-site-verification=hyhSki6iXcD7SFWLkd7WEinhNMwzz4CfHEmaxnJWZms
Notice: Undefined index: bootstrap in /home/users/wisnia/public_html/badzio.pl/wp-content/themes/hestia/inc/core/class-hestia-public.php on line 753

Notice: Trying to get property 'src' of non-object in /home/users/wisnia/public_html/badzio.pl/wp-content/themes/hestia/inc/core/class-hestia-public.php on line 753